Batman Mikea Mignoly (Legendy DC)

Základní cena: 749 Kč
Vaše cena s DPH: 674 Kč

Skladem

-10%

Popis

Výtvarník a scenárista Mike Mignola se stal legendou i u nás. Ovšem kromě svých vlastních projektů, jako je Hellboy, stvořil i několik zásadních příspěvků do batmanovského vesmíru. Na nich se podílel jak výtvarně, tak scenáristicky. A jak je u něj zvykem, ponořil se do světa hororu, temných bohů, mlhy, alternativních vesmírů, hřbitovů a hrůz, které se skrývají v temnotách.
V knize najdete hned tři slavné komiksové příběhy a jeden krátký bonus!
Zkáza, jež postihla Gotham – Gotham roku 1928. Bruce Wayne se po dlouhé době vrací domů, aby se dozvěděl o děsivém prokletí, které způsobilo smrt jeho rodičů… a o děsivém monstru, které po městě rozsévá smrt! Svět Batmana se střetává se světem H. P. Lovecrafta.
Gotham ve světle plynových lamp – steampunkový příběh s Temným rytířem ve viktoriánské éře. Tentokrát se muž s maskou netopýra vydává po stopě sériového vraha, který se do města nedávno přistěhoval z Londýna, kde budil hrůzu coby Jack Rozparovač.
Plynárna – krátký příběh, ve kterém se opět sešel tým stojící za Zkázou, jež postihla Gotham. Tentokrát půjde o drogu vyvolávající hrůzu.
Svatyně – příběh, ve kterém Batmana zavede pronásledování nebezpečného vraha až na gothamský hřbitov, pod kterým se skrývá něco děsivého a nebezpečného.

Dodatkové informace

Počet stran: 240
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: vázaná s přebalem
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Legendy DC
Pravidelná série: Batman , Legendy DC
Žánr: Superhrdinské
Scénář: Mike Mignola, Brian Augustyn, Richard Pace, Troy Nixey, Dan Raspler
Kresba: Mike Mignola, Troy Nixey
Barvy: Dave Stewart, Mark Chiarello, David Hornung
Ink: P. Craig Russell, Dennis Janke
Překlad: Richard Klíčník, Petr Zenkl
Redakce: Jiří Pavlovský, Pavel Kořínek
Lettering: Petr Charvát, Pavel Mařata, Karel Petřík

Rok a měsíc vydání: květen 2021  |  EAN: 9788074499371  |  Vydání: první