Mýty 21: A žili šťastně až do smrti

Základní cena: 599 Kč
Vaše cena s DPH: 539 Kč

Skladem

-10%
Série dokončena

Popis

Po zničení Zlého vlka dochází v mocenských strukturách Mýtova k přesunům moci, které hrozí rozdělit komunitu na dvě válčící frakce – jednu vedenou Sněhurkou a druhou její sestrou Růženkou. Tento proces ještě víc urychlují machinace skrytého vnitřního nepřítele, který mezitím Wolfiho oživil, s veškerou jeho smrtící silou, ale bez dříve nabyté lidskosti.
A tak se nyní ulicemi New Yorku plíží nezastavitelný netvor, který roztrhá na kusy každého, kdo se mu postaví do cesty, a každým krokem víc a víc oslabuje bariéry mezi všedním světem a magickým Mýtovem. Zatímco Růženka připravuje rytíře Nového Kamelotu do bitvy, Sněhurka spřádá plány, jak zachránit svého očarovaného manžela. Je to příběh, který může skončit jedině tragicky – až na to, že příběhy je možné přepisovat. Kouzla se dají zlomit. Ve finále některé Mýty přežijí a některé zemřou, ale všichni dostanou poslední příležitost žít šťastně až do smrti.
Po mnoha letech a nespočtu příběhů se série MÝTY blíží do finále – neskončí však jen tak snadno. Kreativní tým tvořený Billem Willinghamem, Markem  Buckinghamem, Stevem Leialohou a Andrewem Pepoyem spojil na této knize síly s armádou speciálních hostů – včetně Matthewa Sturgese, Erica Shanowera, Shawna McManuse, Jeae Leeho, Terryho Moorea, Russe Brauna a Chrissie Zullové –, aby společně oslavili předposlední kapitolu této vychvalované kroniky!

Dodatkové informace

Počet stran: 200
Formát: 166 × 250 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Mýty
Pravidelná série: Mýty
Žánr: Fantasy a sci-fi
Scénář: Bill Willingham, Matthew Sturges
Kresba: Dan Green, Mark Buckingham, Jae Lee, Tony Akins, Shawn McManus, Steve Leialoha, Russ Braun, Andrew Pepoy, Eric Shanower, Terry Moore, Nimit Malavia, Chrissie Zullo
Autor obálky: Nimit Malavia
Barvy: Lee Loughridge, Andrew Dalhouse, June Chung
Překlad: Ľudovít Plata
Redakce: Patrik Linhart, Petr Stejskal
Lettering: Petr Schwarz

Rok a měsíc vydání: srpen 2023  |  EAN: 9788076793910  |  Vydání: první