Stranger Things: Příběhy z Hawkinsu

Základní cena: 299 Kč
Vaše cena s DPH: 269 Kč

Skladem

-10%

Popis

Přinášíme vám soubor zbrusu nových příběhů vpletených do osnovy děje populární netflixovské série! Objevte tajemství utajených příběhů z Hawkinsu v Indianě.
 
Na první pohled budí Hawkins dojem městečka, kde se nikdy neděje nic výjimečného, ale pak se na podzim roku 1983 vydají dva lovci jen tak s puškami a kartonem piv do okolních lesů a stanou se kořistí hrůzostrašné příšery. Dále tady máme zmizení Barb Hollandové, kterému bude Murray Bauman schopen přijít na kloub jen v případě, že se dokáže osvobodit z okovů vlastní podezřívavé mysli. Nezapomeňme na školní filmový projekt, který poskytne Robin Buckleyové možnost pracovat s osobou, do které je zamilovaná… ale co když to celou city opředenou situaci jen ztíží? A nakonec začne z nepochopitelných důvodů uhnívat letošní úroda dýní, což přivede spor mezi dvěma rodinami až k pomyslnému bodu varu.
 
Spolu s Jody Houserovou se do Hawkinsu vydávají také kreslíři Caio Filipe (Stranger Things: Summer Special, Nightwing), Sunando C (End After End), Giorgia Gio Spositoová (Lunar Room, Dr. Who), kolorista Dan Jackson (The Strain, Hellboy: Weird Tales) a letterer Nate Piekos (The Umbrella Academy, Black Hammer).

Dodatkové informace

Počet stran: 96
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Stranger Things
Pravidelná série: Stranger Things
Žánry: Akční a dobrodružné, Fantasy a sci-fi, Horor, zombie, thriller, Znáte ze seriálů
Scénář: Jody Houserová
Kresba: Caio Filipe, Sunando C, Giorgia Gio Spositová, Nil Vendrell, Marc Aspinall
Autor obálky: Kyle Lambert
Barvy: Dan Jackson
Překlad: Kateřina Tichá
Redakce: Andrea Nekvapilová
Lettering: Petr Schwarz

Rok a měsíc vydání: květen 2024  |  EAN: 9788076795549  |  Vydání: první